2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dodane 25 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma z branży OZE, oferująca bezkonkurencyjne i kompleksowe produkty na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:  przedstawiciela handlowego

Twój zakres obowiązków:

·        Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów.

·        Prowadzenie negocjacji handlowych.

·        Przygotowanie ofert produktowych.

·        Realizowanie wyznaczonych celów.

Wymagania:

·        Umiejętności skutecznych negocjacji i organizacji.

·        Wysokie umiejętności komunikacyjne.

·        Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

·        Wysokie wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne: zarobki od 7 tys. netto.

·        Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe od pierwszych dni pracy.

·        Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

·        Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.

·        Godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości.

·        Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, umowa o współpracę.

Benefity:

·        Udział w eventach firmowych.

·        Dofinansowanie do samochodu premium.

·        Konkursy z nagrodami dla pracowników.

·        Spotkania integracyjne.

·        Wycieczki zagraniczne.

·        Tygodniowe bonusy pieniężne.

·        Programy motywacyjno-rozwojowe.

·        Dofinansowanie do karty MultiSport.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 924298566