Dodaj ogłoszenie
Dodane Dzisiaj o 15:53

Q-BEV Sp. z o.o. zatrudni Kierownika Logistyki

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Q-BEV Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z wiodących producentów napojów w Europie środkowo-wschodniej. Jako grupa posiadamy bogate, niemal 30 letnie doświadczenie w sektorze marek własnych, dostarczając produkty dla globalnych marek i międzynarodowych sieci. Każdego roku produkujemy 300 mln szt. napojów, w 6 kategoriach: energy drink, vitamin drinks, BCAA, carbonated soft drinks, isotonics, RTD.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK LOGISTYKI

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Pracę w zespole w miłej atmosferze,

  • Kontakt z nowymi technologiami,

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Świadczenia socjalne,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Kartę Multisport

ZADANIA DLA CIEBIE:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi.

  • Planowanie i organizacja pracy zespołu magazynowego.

  • Nadzór nad procesami przyjęcia, składowania, kompletacji i wysyłki towarów.

  • Optymalizacja procesów magazynowych w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.

  • Monitorowanie stanów magazynowych i realizacja zamówień.

  • Utrzymanie porządku i organizacji w magazynie

  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa i jakości

  • Opracowywanie raportów dotyczących wydajności i napotkanych problemów

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacyjnej.

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów BHP oraz procedur magazynowych.

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników magazynu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne, zarządzanie lub pokrewne)

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w magazynie lub podobnym.

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem magazynem oraz logistyki.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

  • Mile widziana znajomość programu SAP oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie osobiście w siedzibie Spółki: ul. Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 943021738