2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonista do 5* Aparthotelu Stradonia przy Wawelu

Wynagrodzenie

29 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Stradonia to 5* Aparthotel z 23 luksusowymi apartamentami przy samym Wawelu.

#1 miejsce na Tripadvisorze

Jeśli lubisz ludzi, dynamiczne otoczenie i łatwo nawiązujesz kontakty oraz chcesz być częścią zespołu ludzi kochających hotelarstwo to aplikuj do nas już teraz.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej, bez problemu potrafisz komunikować się w j. angielskim, pracować w zespole, dzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi, obsługiwać Sihot'a (mile widziane ale niewymagane) to czekamy właśnie na Twoje CV.

Główne zadania:

  • dbałość o profesjonalną obsługę Gości Hotelowych

  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości w sposób profesjonalny i przyjazny

  • obsługa programu Sihot i S4H

  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych

  • utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, pilnowanie prawidłowości obciążeń

  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • udzielanie informacji o mieście i atrakcjach turystycznych

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

  • usuwanie drobnych usterek technicznych po godzinach pracy działu technicznego

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku recepcjonisty hotelowego

  • profesjonalizmu w każdym momencie oraz obsługi gościa na najwyższym poziomie

  • elastyczności

  • dyspozycyjności ( praca zmianowa i w święta)

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego

  • uśmiechu na twarzy

  • status studenta (preferowani są studenci zaoczni)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenie kwalifikacji

  • pełne szkolenie stanowiskowe

  • elastyczny grafik

  • dodatkowe prowizje i program bonusowy dla recepcjonistów

  • dopłaty do karty Multisport oraz pakietu medycznego Lux-Med

  • fantastyczną atmosferę w pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie CV przez portal wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 620296191