2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Reda
Dodane 10 maja 2024

Recepcjonistka w klubie fitness

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy dynamicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Recepcjonistki

w Aqua Fit & Squash w Redzie

Obowiązki:

  • Obsługa klientów klubu fitness na recepcji

  • Rejestracja nowych klientów oraz aktualizacja danych w systemie

  • Udzielanie informacji dotyczących oferty klubu i programów treningowych

  • Zarządzanie korespondencją telefoniczną i mailową

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym klubie fitness

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczny grafik godzinowy

  • Praca dodatkowa lub na cały etat

Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail lub zgłoś się osobiście do recepcji.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 917470106