Dodaj ogłoszenie
Marmed
Dodane 16 września 2024

Referent ds. Kadr

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Marmed S.A. i TJaudio sp. z o.o. zajmuje się opieką nad osobami niedosłyszącymi od 1990 roku.

www.marmed.pl

Obecnie do jednego z naszych oddziałów szukamy osoby na stanowisko:

REFERENT DS. KADR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Oferujemy:

  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym

  • Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy

  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu administracji kadrowej

  • Współpraca z obszarem płac

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby sprawozdawczości, kontroli i audytu (m.in. GUS,ZUS, US, itp.).

  • Sporządzanie umów o pracę, aneksów do umów, informacji dla nowozatrudnionych pracowników, świadectw pracy, przygotowywanie wypowiedzeń umów o pracę i pozostałych dokumentów kadrowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • Znajomość Płatnika

  • znajomość programu Optima

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zaadnicze

  • Szkolenia i rozwój w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem za pomocą poniższego formularza. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dni

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 945404406