2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pasłęk
Dodane 06 maja 2024

Serwisant-Mechanik Maszyn Rolniczych Ciągnik, Kombajn z doświadczeniem

Wynagrodzenie

8 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pasłęk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KORBANEK sp. z o.o.

Firma działająca na polskim rynku maszyn rolniczych od końca lat osiemdziesiątych. Przez 30 lat zdobyła doświadczenie pozwalające oferować usługi na najwyższym poziomie. Jakość to dla nas kluczowa sprawa – dowodem na to jest nasza oferta.

Korbanek to sprawdzony partner, na którego możesz liczyć od lat. Potwierdzają to setki tysięcy zadowolonych klientów, których udało nam się zdobyć przez lata naszej działalności.

Serwisant – Mechanik Maszyn Rolniczych

oddział firmy Korbanek - Pasłęk (powiat elbląski) - zatrudnia Centrala

Główne zadania:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn rolniczych

  • przeglądy i konserwacja maszyn

  • diagnozowanie usterek

  • przygotowywanie maszyn nowych i używanych do odbioru przez klienta

  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z serwisem

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne - wyższe, średnie, lub zasadnicze

  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub motoryzacyjnej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera

  • zaangażowania, systematyczności i motywacji do pracy

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się problemów

  • prawo jazdy kat. B+E lub B i T będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia do 60 zł/godz. (w zależności od predyspozycji, poziomu umiejętności, efektywności, uzgodnionego zakresu i sposobu realizacji zleceń serwisowych).

  • pracę w młodym oraz ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju

  • szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w kraju i za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja[małpa]korbanek.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KORBANEK SP, z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, 62-080, Poznańska 159 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KORBANEK SP, z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, 62-080, Poznańska 159. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Telefon: 51*******00

Lokalizacja

Pasłęk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Pasłęk
ID: 621008188