Dodaj ogłoszenie
Dodane 29 sierpnia 2024

Shopify Developer

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego programisty Shopify, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam tworzyć innowacyjne i skalowalne rozwiązania e-commerce. Idealny kandydat będzie miał silne umiejętności techniczne oraz pasję do budowania wyjątkowych doświadczeń użytkowników.

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji e-commerce na platformie Shopify.

  • Integracja Shopify z różnymi systemami zewnętrznymi (np. płatności, magazynowanie, marketing).

  • Optymalizacja wydajności i szybkości aplikacji.

  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu poprzez przestrzeganie najlepszych praktyk programistycznych.

  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zrozumienia wymagań biznesowych i stworzenia efektywnych rozwiązań.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i zapewnianie wsparcia użytkownikom.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformie Shopify.

  • Silne umiejętności programowania w Liquid, JavaScript, HTML i CSS.

  • Znajomość narzędzi i frameworków Shopify (np. Shopify Scripts, Shopify Themes).

  • Doświadczenie w integracji API i tworzeniu aplikacji.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne.

  • Znajomość innych języków programowania.

  • Certyfikat Shopify Developer.

Jeśli jesteś ambitnym i utalentowanym programistą Shopify, który chce dołączyć do dynamicznego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 941096249