2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Spawacz TIG / Ślusarz

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

METALPLEX Sp. z o.o. producent konstrukcji i elementów stalowych zatrudni osobę na stanowisku spawacz TIG / ślusarz.

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych w pełnym procesie produkcyjnym począwszy od przygotowania materiałów i elementów do spawania skończywszy na obróbce gotowych, pospawanych konstrukcji. Prace ślusarskie przy produkcji i montażu konstrukcji.

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą TIG
  • umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych,
  • sumienność i dokładność,
  • pracowitość i uczciwość
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
  • wysoka samodyscyplina i odpowiedzialność,
  • doświadczenie i znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę przy ambitnych, różnorodnych projektach,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego ( również w trakcie i zaraz po okresie kształcenia zawodowego ),
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • niekorporacyjną, domową atmosferę w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres podany w ogłoszeniu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, iż po analizie nadesłanych aplikacji skontaktujemy się ( kontakt telefoniczny ) z wybranymi kandydatkami/ami celem zaproszenia ich na rozmowę do siedziby firmy. Osoby przesyłające aplikację drogą elektroniczną proszone są o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 673251840