Dodaj ogłoszenie
Dodane 16 września 2024

Specjalista ds administracyjnych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dynamicznie rozwijająca się, ogólnopolska firma zarządzająca wynajmem apartamentów, poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalisty ds. administracji.

Zakres obowiązków:

  • procesowanie dokumentów Spółki,

  • tworzenie umów z pracownikami na wewnętrznych wzorach,

  • współpraca z zewnętrznym biurem kadrowym w zakresie zatrudniania Pracowników, dokumentów związanych z zatrudnieniem,

  • nadzorowanie przepływu dokumentów,

  • wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu i ich weryfikacja,

  • monitorowanie i weryfikacja czy dokumenty wpłynęły do biura w oryginale,

  • skanowanie dokumentów,

  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym w zakresie przekazywania dokumentów,

  • przygotowywania zestawień dla księgowości.

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne Firmy,

  • czynny udział w tworzeniu i aktualizacji procesów administracyjnych w firmie (np. wprowadzenie KSEF),

  • aktualizacja ewidencji obiektów noclegowych i kontakt w tych sprawach z urzędami.

Oferujemy:

  • pracę na cały etat,

  • stałe wynagrodzenie,

  • różnorodność zadań,

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • rozwój w ramach wykonywanych zadań i ścieżkę rozwoju,

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań,

  • zniżki pracownicze na pobyty w apartamentach, którymi Spółka zarządza (po okresie próbnym),

  • dofinansowanie do karty multisport po okresie próbnym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości pakietu M Office, Ms Excel – warunek konieczny,

  • sprawnej obsługi urządzeń biurowych,

  • dokładności i dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,

  • umiejętność pisania pism i odpowiadania na nie, umiejętność tworzenia umów,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,

Prosimy o przesłanie CV. W CV proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail (w CV proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920068465