Dodaj ogłoszenie
Diagnostyka SA
Dodane Dzisiaj o 10:51

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w regionie (obszar województwa mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego), m.in.:
    • doradztwo, proponowanie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
    • budowanie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników
    • zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem bezpieczeństwa i higieny pracy
    • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad
    • przeprowadzanie postępowań powypadkowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalizacji BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane w firmie medycznej)
  • doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń
  • umiejętność audytowania i analizy sytuacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w realizacji zadań (inicjatywa w działaniu)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu
  • praca w siedzibie firmy przy ul. Jutrzenki 100
  • pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne
  • pracę na rzecz największej polskiej sieci laboratoryjnej, stale rozwijającego się branżowego lidera rynku
  • dostęp do niezbędnych narzędzi

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 942938998