Dodaj ogłoszenie
Dodane 10 września 2024

Specjalista ds legalizacji pobytu w agencji pracy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista ds. legalizacji pobytu w agencji pracy

Lokalizacja: Warszawa

Jesteśmy legalnie działającą agencją pracy poszukującą zaangażowanego kandydata na stanowisko Specjalista ds. legalizacji pobytu.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi, ta oferta może być dla Ciebie!

Główne obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji.

Weryfikacja możliwości legalnego zatrudnienia kandydatów.

Wspieranie pracowników pod czas aplikowania na karty pobytu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoją aplikację!

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość języków: angielskiego, polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego.

Dyspozycyjność.

Komunikatywność

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 943917733