2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 25 czerwca 2024

Specjalista ds. Nieruchomości oraz Specjalista Działu Sprzedaży

Wynagrodzenie

3 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawa

Specjalista ds. Nieruchomości oraz Specjalista Działu Sprzedaży w Firmie Informatycznej

1 Stanowisko

Specjalista ds. Nieruchomości Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Nieruchomości, który dołączy do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy. Oczekujemy umiejętności efektywnej sprzedaży nieruchomości oraz profesjonalnego doradztwa dla naszych klientów.

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.

  • Pozyskiwanie nowych ofert i klientów.

  • Negocjowanie warunków transakcji oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości.

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości.

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy plus prowizji od wyników.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

  • Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania.

Praca w biurze na Mokotowie

Wynagrodzenie prowizyjne

2 Stanowisko

Specjalista Działu Sprzedaży w Firmie Informatycznej Nasza firma informatyczna, poszukuje ambitnego Specjalisty Działu Sprzedaży.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i rozwiązań IT.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

  • Realizacja planów sprzedażowych i rozwijanie działalności na nowych rynkach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Znajomość rynku technologicznego i trendów w IT.

  • Umiejętność pracy pod presją oraz orientacja na cele.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus system premiowy zależny od osiąganych wyników.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.

Wynagrodzenie podstawa plus procent , lub prowizyjne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 927191726