2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Głogów Małopolski
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Lokalizacja: Głogów Małopolski lub możliwość pracy zdalnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         Kompleksowa obsługa klientów głównie telefoniczna, również bezpośrednia

·         Koordynacja działań związanych z zamówieniami

·         Diagnozowanie potrzeb Klienta i doradztwo

·         Sprzedaż produktów wchodzących w skład oferty firmy

·         Aktywne pozyskiwanie klienta B2C i B2B

·         Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

·         Realizacja założonego planu sprzedażowego oraz wyznaczonych celów

·         Terminowość realizacji zgłoszeń

·         Wsparcie techniczne i konsultacje dla klientów

·         Współtworzenie właściwego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

·         Aktualny status STUDENT lub UCZEŃ + 18 lat

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

·         umiejętność analitycznego myślenia

·         umiejętność pracy pod presją czasu

-           Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

·         Wynagrodzenie godzinowe 28 zł /godzinę na ręke.

·         Elastyczne godziny pracy do ustalenia w godzinach 7-19. Idealna praca dla studenta studiów zaocznych a nawet dziennych.

·         Możliwość pracy w soboty i niedzielę.

·         Praca w kilku osobowym zespole składającym się obecnie tylko ze studentów

·         Dla najbardziej zaangażowanych osób, możliwość stałego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 915463341