2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Probetreuung Sp.z.o.o
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania personelu opiekuńczego

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Zostań Specjalistą ds. pozyskiwania personelu opiekuńczego- dołącz do Naszego Zespołu!

Jakie powierzymy Ci zadania?

·      Aktywne, telefoniczne pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki, opiekuna - rekrutacja

·      Telefoniczna sprzedaż usług opieki nad osobami starszymi - tutaj potrzebujesz zmysłu handlowca

·      Przedstawianie ofert potencjalnym opiekunkom,opiekunom według preferencji klienta- będziesz częścią najważniejszego procesu w firmie.

·      Kompleksową telefoniczną obsługę personelu opiekuńczego - od procesu rekrutacji po stałą współpracę- budujemy relacje i bazę opiekunów

·      prowadzenie spotkań informacyjnych oraz rekrutacyjnych;

·      Kreatywne, aktywne promowanie firmy w Internecie, redagowanie ogłoszeń

Co oferujemy?

·      umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

·      wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności

·      możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·      młody, zgrany zespół

·      szkolenie wstępne oraz niezbędne wsparcie doświadczonego pracownika na każdym etapie pracy w Probetreuung

·      realną możliwość rozwoju i awansu w tworzących się strukturach firmy

·      pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30

·      komfort pracy w nowoczesnym biurze w samym centrum Olsztyna

Co pomoże w dobrej realizacji zadań?

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań

  • „zmysł handlowca”

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • wysoka motywacja, odpowiedzialność i cierpliwość

  • energia do pracy i zorientowanie na cel

  • doświadczenie w agencjach zatrudnienia, sprzedaży lub obsłudze klienta będzie atutem, lecz nie jest wymogiem koniecznym- nauczymy Cię wszystkiego

  • znajomosc j. niemieckiego bedzie Twoim atutem

Czym sie zajmujemy? Jestesmy firma, dla ktorej glownym celem jest opieka. Aktywnie dzialamy w Niemczech. Zapewnaimy, ze Twoja obecnosc w Firmie Probeteruung bedzie miala realny wplyw na to co sie dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedziec wiecej? Przyjdz do naszego biura przy ul. 1 Maja 5A w Olsztynie, lub odwiedz nasza strone internetowa www.probetreuung.pl - z przyjemnoscia odpowiemy na Twoje pytania.

Zobacz jak wygląda praca rekrutera w Probetreuung!

www.probetreuung.pl

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 663879757