2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Włochy
Elżbieta Stępień
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży opakowań z tektury litej

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY opakowań z tektury litej

Miejsce pracy: cała Polska, biuro Warszawa

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami;

  • Realizację celów sprzedażowych;

  • Sporządzanie ofert handlowych i projektów umów;

  • Monitorowanie realizacji zleceń;

  • Kreowanie przyszłych działań handlowych i udział w tworzeniu strategii sprzedaży.

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży opakowań wykonanych z tektury litej.

  • Znajomości branży opakowaniowej - warunek konieczny;

  • Wiedzy z zakresu poligrafii;

  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji, przygotowywania ofert oraz negocjacji;

  • Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu;

  • Skrupulatności, zaangażowania oraz rzetelności;

  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Prace w renomowanej firmie w branży poligraficznej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • Narzędzia pracy do realizacji powierzonych zadań;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 902653346