2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Ruda Śląska
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. zwrotów

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

LATEX OPONY S.A.

W związku z ciągłym rozwojem firma Latex Opony Sp. z o. o. , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska: Poszukujemy pracownika do pracy w naszym magazynie w Rudzie Śląskiej .

Zakres obowiązków:

• analizowanie zgłoszonych reklamacji

• koordynowanie przepływu informacji , dokumentów

• pilnowanie terminów realizacji

• sortowanie opon

• udzielanie informacji, odpowiadanie na pytania uczestników procesu reklamacyjnego,

Wymagania :

• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• umiejętność rozwiązywania problemów

• umiejętność zarządzania stresem

• znajomość excel

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę

• atrakcyjny system wynagrodzenia

• premie sezonowe i uznaniowe

• stały wzrost wynagrodzenia uzależniony od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, pakietów medycznych czy też rekreacyjno-sportowego Multi Sport

• przeszkolenie i opiekę starszego pracownika przez pierwsze 4 tygodnie zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez administratora: Latex Opony Sp. z o. o. , ul. Krapkowicka 21, 45-760 Opole zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 662211083