Dodaj ogłoszenie
Dodane 16 września 2024

Spedytor krajowy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

FRIGO LOGISTICS Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych.

Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m. in. w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz w Żdżarach.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Obecnie do naszego oddziału Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • planowanie tras wyjazdowych z Nowego Dworu Mazowieckiego,

  • prowadzenie aut podwykonawców jak i floty własnej,

  • planowanie czasu pracy kierowców,

  • wprowadzanie zleceń transportowych,

  • rozliczanie specyfikacji tygodniowej z podwykonawcami,

  • codzienne prowadzenie rozmów z kierowcami, podwykonawcami,

  • tygodniowy dyżur - odbieranie telefonu w godzinach 16.00-8.00; dyżur trwa od poniedziałku od 16 do następnego poniedziałku do 8.00 - dodatkowo płatny.

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji krajowej - warunek konieczny,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • znajomość branży FMCG, mrożonek,

  • znajomość topografii Polski,

  • posiadanie umiejętności komunikacyjnej i interpersonalnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (wynagrodzenie zasadnicze+premia),

  • możliwość pracy hybrydowej (2-3 dni pracy w biurze tygodniowo),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, świąteczne doładowania pieniężne, paczki świąteczne dla pracowników, paczki na Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci pracowników).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 941954525