2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca/doradca klienta w sklepie specjalistycznym Crazy Butcher

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma handlowo-produkcyjna działająca w branży mięsnej i gastronomicznej poszukuje osoby na stanowisko SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA. Osoby, dla której radością i małym wyzwaniem będzie każdy kolejny klient w jednym z naszych sklepów Crazy Butcher.

Twój zakres obowiązków:

• obsługa klienta i sprzedaż

• dbanie o ekspozycje towaru

• służenie wiedzą na temat oferowanych produktów

Miejsce pracy:

Warszawa

Nasze wymagania

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

• doświadczenie w pracy z klientem

• swobodna obsługa komputera oraz kasy fiskalnej

• wiedza z zakresu gotowania będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

• różne formy zatrudnienia, dostosowane do potrzeb i oczekiwań (umowę o pracę, zlecenie, b2b)

• ciekawą pracę w miłej atmosferze

• możliwość awansu oraz długofalowego rozwoju w szybko rozwijającej się firmie

• zniżkę pracowniczą na zakupy w najlepszym sklepie mięsnym w kraju

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Czekamy na Ciebie. ;)

O nas

Szalony rzeźnik? Tak, to właśnie my! Stale rozwijająca się sieć sklepów Crazy Butcher oferująca wysokogatunkowe mięso oraz produkty garmażeryjne. Działamy w Warszawie i okolicy oraz w Gdańsku, a wysyłkowo na terenie całego kraju.

Więcej informacji na temat Crazy Butcher znajdziesz na naszych profilach w social media.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919863413