Dodaj ogłoszenie
Dodane 17 września 2024

Szukamy kierowcy ciezarowki, ktory chce pracowac w Niemczech

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Czy chciałbyś pracować jako kierowca ciężarówki w naszej Firmie? Zatem trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze pojazdy stacjonują w Straelen, skąd rozpoczynają się trasy.Jezdzimy okolo 300 -400 km i transortujemy owoce i warzywa do Aldi, Edeka, Netto...

Opis stanowiska

-przygotowanie pojazdu i dokumentow do transportu

-zabezpieczenie ladunku

-dbalosc o narzedzia pracy

-zaladunek i rozladowanie towaru

Wymagania

-prawo jazdy kat. CE

-doswiadczenie na stanowisku kierowcy

-aktualne badania lekarskie

-karta kierowcy

-odpowiedzialnosc i zaangazowanie w pracy

Oferujemy

-zatrudnienie w ramach umowy o prace

-elastyczny system pracy np. 2/2, 3/1, 4/1 na zyczenie

-dobre wynagrodzenie za ustaleniem ze wzgledu na jaki system chcesz pracowac

8000 zl /14000 zl

-praca na terenie Niemiec

-nowoczesne nowe samochody ciezarowe Marki MAN

Osoby zainteresowane praca prosimy o kontakt telefoniczny ( rozmawiamy tez w jezyku polskim)

Wszystkie dane naszej firmy znajdziecie pod ac-logistik-service Tönisvorst

Mozna takze wyslac wiadomosc na ktora oddzwonimy

Aplikuj już teraz i zostań częścią naszego zespołu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 945568572