2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 07 czerwca 2024

Szwaczka/Szwacz szycie ciężkie

Wynagrodzenie

4 350 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spes Mediaval Market to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości strojów historycznych oraz namiotów. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów, które cieszą się dużym uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jesteśmy zespołem pasjonatów historii, dla których autentyczność i precyzja wykonania są najważniejsze. Nasze produkty są tworzone z dbałością o każdy detal, co sprawia, że są one chętnie wybierane przez rekonstruktorów historycznych, teatry, muzea, a także miłośników kultury średniowiecznej.

Pracując z nami, masz okazję rozwijać swoje umiejętności w inspirującym środowisku, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który z pasją tworzy historię na nowo!

Szukamy osób w zawodzie:

SZWACZKA / SZWACZ

Zakres obowiązków:

  • szycie ciężkie na maszynach z podwójnym /potrójnym transportem

  • szycie namiotów

  • pomoc w krojeniu namiotów

  • pomoc w kompletowaniu zamówienia

  • zgłaszanie potrzeb materiałowych, surowcowych

    Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • dobry stan zdrowia

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej

  • zdolności manualne

  • mile widziana obsługa noża krojczego

  • mile widziana obsługa narzędzi stolarskich

    Oferujemy:

  • umowę dostosowaną do potrzeb

  • wynagrodzenie 4.350 zł brutto plus 10% premia uznaniowa

  • dopłatę do pakietu medycznego

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport

  • dodatkową przerwę w pracy

  • pracę na jedną zmianę

  • elastyczny czas pracy

  • indywidualne szkolenie przygotowujące

  • 2 mc-y okres adaptacyjny w miłej atmosferze (wdrożenie przy poznawaniu produktów)

  • system szkoleń pozwalający podnosić kwalifikacje

  • nowoczesny park maszynowy

  • pomoc prawną

  • miejsce pracy: Toruń, ul. Wapienna 46

ID: 802190021Wyświetlenia: 886

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 923525909