2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Łódzkie
  6. Wsparcie techniczne - Łódź
  7. Wsparcie techniczne - Bałuty
Dodane 31 maja 2024

Technik, Instalator HFC, FTTH

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

·        wykonywanie instalacji światłowodowych , HFC i FTTH

·        uruchamianie usługi internetowej

·        uruchamianie dekoderów telewizji cyfrowej.

·        uruchamianie usługi telefonicznej.

·        przestrzeganie procedur operatora.

·        prezentowanie wykonanych usług.

·        serwis instalacji.

Wymagania

·        rzetelne i uczciwe podejście do pracy

·        samodzielność.

·        umiejętność pracy z klientem

·        prawo jazdy kat B

Oferujemy

·        pełną obsługę i pomoc w trakcie wykonywania zleceń

·        elastyczny czas pracy

·        możliwość awansu

·        pracę w młodym i przyjaznym zespole

·        Niezbędne narzędzia pracy;

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 737533033