2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Katowice
  7. Wsparcie techniczne - Bogucice
Dodane 19 kwietnia 2024

Technik serwisu cyfrowych urządzeń drukujących Śląsk

Wynagrodzenie

4 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

 · obsługa serwisowa, naprawa oraz konfigurowanie urządzeń kopiujących, drukujących i skanujących u Kontrahentów firmy oraz w siedzibie serwisu

·  dostawa, instalacja i konfiguracja nowych urządzeń u Klientów firmy

·   budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami

·  dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

·  mile widziane wykształcenie techniczne

·   bardzo dobra obsługa komputera

·   mile widziana znajomość zagadnień konfiguracji urządzeń w sieci komputerowej

·   zamiłowanie i zdolności do wykonywania precyzyjnych prac manualnych

·   podstawowa znajomość języka angielskiego

·   profesjonalne podejście do pracy

·  prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

·  możliwość pracy w ciekawej branży najnowszych technologii cyfrowych

·  narzędzia umożliwiające profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków (samochód, telefon, laptop, szkolenia itp.)

·  wynagrodzenie adekwatne do wyników Działu Serwisu, nabytego doświadczenia oraz zaangażowania w pracę

·  stabilne zatrudnienie na pół lub pełny etat

·  pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

O nas

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Serwisu. Działamy na rynku od ponad 10 lat, obsługujemy klientów głownie na Śląsku i w Małopolsce

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij cv, lub zostaw kontakt na OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 835831118