2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Lubuskie
  6. Lakiernik, blacharz - Mostki
Dodane Dzisiaj o 08:54

technik specjalista PDR - MILES/Mostki, Świebodzin, praca stała

Lokalizacja

Mostki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zatrudnimy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników na stanowisko TECHNIK DS. PDR do naszego Centrum Napraw w Mostkach k. Świebodzina.

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze. Zatrudniamy ponad 100 pracowników i naprawiamy ok. 500 aut miesięcznie. Planujemy zwiększać liczbę naprawianych samochodów i liczbę pracowników.

Gwarantujemy pracę przez cały rok, niezależnie od liczby zleceń. Stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie i pewna forma umowy (umowa o pracę lub B2B).

Twoje zadania to:

przestrzeganie przyjętych standardów jakości napraw, identyfikowanie oraz wykonywanie napraw PDR zgodnie ze specyfikacją, obsługa specjalistycznych narzędzi, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, współpraca z innymi pracownikami serwisu.

Oczekujemy: kilkuletniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku technika ds. PDR, umiejętności obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych, zdolności manualnych i zręcznościowych, dokładności i sumienności, dobrych umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole, chęci podnoszenia kwalifikacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Gotowości do pracy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

Oferujemy: pracę w młodej, stabilnej i rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania, niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków, możliwość korzystania z najnowszych technologii z zakresu motoryzacji, możliwość uczenia się od innych i rozwoju na stanowisku pracy, szkolenia zawodowe, wysokie standardy pracy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do dojazdów do pracy (kwota zależna od miejsca zamieszkania), darmowy nocleg w hotelu pracowniczym, obiady, ubezpieczenie grupowe,

Lokalizacja

Mostki,

Lubuskie

Lubuskie, Mostki
ID: 813466062