2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Wakacyjna praca w Holandii | Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na pracę z nami!

Masz możliwość zapoznania się z różnymi sektorami, w tym logistyką, produkcją, sieciami supermarketów, przemysłem spożywczym i szklarniami. Takie doświadczenia pomogą Ci nawiązać bezcenne przyjaźnie, rozwinąć nowe umiejętności i uczyć się na sukcesach wiodących firm w Holandii. Aby zapewnić elastyczność, będziesz pracować na poranne, popołudniowe, wieczorne i nocne zmiany. Otrzymasz za to dodatki.

Jeśli szukasz ciekawej okazji zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowego dochodu w okresie wakacyjnym, nie szukaj dalej! Mamy wakacyjne oferty pracy za granicą i zapraszamy do dołączenia do naszego prężnie działającego zespołu.

Agencja pracy OTTO oferuje:

• Terminowe płatności

• Program lojalnościowy

• Cotygodniowe wypłaty

• Rekrutacja online

• Zorganizowane zakwaterowanie

• Aplikacja myOTTO z niezbędnymi informacjami

• Gwarantowane godziny pracy

• Helpdesk 24/7

• Bezpłatny transport do/z pracy

• Ubezpieczenie NNW i opiekę zdrowotną

Obowiązki:

  • Zbieranie produktów

  • Przygotowywanie zamówień

  • Sortowanie paczek

  • Etykietowanie paczek

  • Zabezpieczanie palet

  • Przygotowywanie paczek żywnościowych

  • Czyszczenie produktów spożywczych

  • Sprawdzanie jakości

  • Podnoszenie paczek o różnej wadze Ładowanie/rozładowywanie kontenerów

Wymagania:

  • Bycie sprawnym fizycznie i silnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność przez dłuższy okres

  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912637523