2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podlaskie
  6. Rekrutacja - Białystok
  7. Rekrutacja - Centrum
Dodane 28 maja 2024

Wsparcie działu rekrutacji międzynarodowej

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Zrób karierę w OTTO Work Force!

Jeżeli opiszesz siebie jako osobę energiczną, charyzmatyczną oraz lubiącą kontakt z innymi spiszesz się na stanowisku, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania na stanowisku:

  • Wsparcie w procesie rekrutacji pracowników tymczasowych

  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami

  • Weryfikacja umiejętności językowych kandydatów

  • Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym

  • Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

    (2 zmiany w tygodniu: 8:00-16:00 / 9:00-17:00 lub 12:00-20:00 zdalnie + soboty 8-16 lub 9-17 zdalnie)

  • Opanujesz sztukę komunikacji z klientem

  • Poznasz narzędzia rekrutacyjne

  • Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi

  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania

  • Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. KRAZ 23365

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 916681172