2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 27 maja 2024

Zakład Produkcyjny zatrudni Montera/Mechanika

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Tychach Montera/ mechanika (3 etaty):

Zakres obowiązków:

- Montaż wyprodukowanych urządzeń na podwoziach samochodów

- Montaż pozostałych komponentów (m.in.: chlapacze, antyrowery, zbiorniki oleju itp.) na podwoziach samochodów

- Remontowanie powozi oraz zabudów komunalnych

Oczekujemy:

- kilkuletniego doświadczenia w pracy jako Monter/ mechanik (mile widziane z branży automotive)

- umiejętności wykonywania prac remontowych tj. demontaż/montaż podzespołów, elementów układu hydraulicznego i mechanicznego, obsługi elektronarzędzi

- dobrej organizacji pracy, samodyscypliny

- znajomość obsługi gazów technicznych będzie dodatkowym atutem

- referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

- Możliwość rozwoju, przestrzeń do realizacji pomysłów oraz możliwość wdrażania dobrych praktyk na stanowisku pracy

- Miłą atmosferę pracy, gdzie pomagamy i wspieramy się wzajemnie

- Dobre warunki pracy oraz korzystne zarobki wraz z możliwym systemem premiowym.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 889917469