2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Białołęka
Dodane 06 maja 2024

ZATRUDNIĘ Kierowcę Kuriera

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię pracownika na stanowisko Kierowca Kurier do rozwożenia przesyłek kurierskich na stałej trasie, na terenie Warszawy (Białołęka/Tarchomin).

Praca od poniedziałku do piątku.

Obowiązki osoby zatrudnionej to:

  • załadunek oraz rozładunek auta paczkami,

  • dostarczanie paczek pod wskazane adresy.

Wymagania:

  • wiek: min. 21 lat,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność kierowania busem do 3,5t,

  • punktualność, odpowiedzialność, sprawność fizyczna,

  • dbanie o sprzęt służbowy oraz auto,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ale nie jest to konieczne).

Oferujemy:

  • zatrudnienie: przez pierwszy miesiąc na umowę zlecenie; po miesiącu zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie miesięczne: % od FV, płatne terminowo,

  • premię uznaniową,

  • samochód oraz telefon służbowy do wykonywania obowiązków,

  • szkolenie i wsparcie ze strony Zespołu,

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy WYŁĄCZNIE o kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916421671