2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 02 maja 2024

Zatrudnię Magazyniera Warszawa Włochy ul. Kleszczowa 16

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POPULARNA Popławscy, Poprawa S.K.A.

Stabilna firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, działająca w branży części AGD, chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, zatrudni magazyniera.

Miejsce pracy: Warszawa Włochy ul. Kleszczowa 16

Zakres obowiązków magazyniera:

  •      rozładunek i załadunek towaru

  •      przyjmowanie i kontrola dostaw

  •      właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie

  •      przygotowywanie i wysyłka towaru do klientów, kompletacja zamówień

  •      kontrola nad stanami magazynowymi oraz uczestnictwo w procesach inwentaryzacji

  •      obsługa wózka widłowego

Wymagania:

·        zdolność do wykonywania pracy fizycznej

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        solidność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·        bardzo dobra organizacja pracy

·        umiejętność pracy w zespole

·        zdolności techniczne/manualne

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę lub B2B lub zlecenie

·        Interesującą i zróżnicowaną pracę w zespole

·        Przyjazną atmosferę pracy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

·        Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport po okresie próbnym

praca w godzinach: 8-16 lub 9-17 od pn. do pt.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914717908