2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię Pizzaiolo/Pizzermana SOPOT

Wynagrodzenie

28,20 - 34,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu ! :)

Poszukujemy młodych osób z pasją do gotowania, włoskiej kuchni, a przede wszystkim pizzy! Poszukujemy osób na stanowisko Pizzaiolo/Pizzerman.

Wymagamy przede wszystkim zapału i chęci do nauki, pozytywnego nastawienia oraz dyspozycyjności. Doświadczenie nie jest wymagane.

Aktualnie budujemy zespół do nowo otwierającej się restauracji w centrum Sopotu.

 Osobom zaangażowanym oferujemy stałe całoroczne zatrudnienie.

Oferujemy :

  • stawka od 22,00 zł ( na start ) - 27,00 zł na rękę w zależności od doświadczenia

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • wypłatę zawsze do 10-ego następnego miesiąca,

  • elastyczny grafik

  • pełne szkolenie wprowadzające

  • realne możliwości rozwoju,

  • przyjazną atmosferę w pracy :)

Obowiązki:

  • przygotowywanie pizzy oraz przystawek

  • przestrzeganie standardów firmy oraz dbanie o czystość i porządek na sekcji pizza

  • odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie do otwarcia lokalu oraz jego zamknięcia

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie na stanowisku pizzaiolo będzie dodatkowym atutem

  • aktualnego orzeczenie od lekarza medycyny pracy,

  • pozytywnego nastawienia i chęci do nauki :)

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 896162271